Hizmetlerimiz

Küçük Detaylar Büyük Farklar Yaratır...

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

MARKA GELİŞTİRME

Temel hedefimiz şirketinin marka stratejisini belirlemek,tüketicinin beklentilerini karşılamak ve onu marka geliştirme sürecine dahil edecek etkili iletişimi sağlamaktır.

GRAFİK TASARIM

Markanızı; kurumsal kimlik, logo tasarımı, dijital ve basılı katalog, afiş ve tabela tasarımı dahil olmak üzere yaratıcı fikirlerimizle yeninden yaratmaktayız. Yarattığımız fikirleri sizlere en iyi şekilde sunmak adına danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

WEB TASARIMI

Dijital dünyada yerinizi aldınız mı? Var olan web siteniz beklentileri karşılamıyor mu? Şu anda doğru yerdesiniz! Firmanızın web projesini kreatif fikirler sunan tasarımcılarımızın ellerine bırakın…

ANİMASYON TANITIMLARI

Şirketinizin kısa tanıtım filmleri – ürün ve marka tanıtım animasyonları – reklam filmleri için alanında uzman takım arkadaşlarımız tarafından  4k kalitesinde video çalışmaları hazırlamaktayız.

KATALOG ÇEKİMİ

Firmanızın ürünlerinin tüketiciye tanıtmak amacı ile yapılan katalog – dergi – broşür çalışmalarını hazırlamak için ürünlerinizi stüdyomuzda son teknoloji cihazlarımız ile profesyonel şekilde çekimlerini yapmaktayız.

HAVADAN ÇEKİM

Havadan çekimler konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Hava çekimlerini projelere bağlı olarak gerçek helikopter yada radyo kontrollü profesyonel model helikopterler  ile gerçekleştirilir.

tr_TRTurkish
de_DEGerman tr_TRTurkish