Biz Kimiz

DetayWork Kurumsal

İŞİNİ TUTKU İLE YAPAN VE YARATICI ÇÖZÜMLER SUNANDETAYWORK™TASARIM AJANSI, MARKANIZIN DİJİTAL PLATFORMDAKİ DEĞERİNİ ARTTIRMAK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.

 

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor. DETAYWORK™ bu anlamda standartları çok iyi biliyor ve müşterilerinin tüm detaylarını taviz vermeden uyguluyor. Çünkü biliyoruz ki küçük detaylar, büyük farklar yaratır. Yeni medyanın öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz. Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir. Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile “sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek” vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış butik reklam ajansıyız…

Tarihçe

[2010]
Detay Work butik ajans olarak Bahçelievler’ deki ofisinde hayata geçmiştir. Aynı yıl içerisinde yeni kurulmuş olmasına rağmen ciddi bir başarı elde etmiştir.
[2011 - 2014]
Bünyesine bir çok markayı katarak creative olarak hizmet vermekte olup diğer taraftanda müşterilerimizin basılı olarakta çözümlerine ortak olduk.
[2014 - 2017]
Yeni yerimizde bünyemize ait data center ımızı kurup müşterilerimizin daha güvenlikli ve hızlı hizmet alması için tüm özverimizi ortaya koyduk. Firmamız havadan görüntüleme anlamındada tüm profesyonel ekipmanları bünyesine dahil edip hizmet vermeye devam etmiştir.
[2018]
Geride bıraktığımız 8 yıllık tecrübe birikimiyle yeni müşterilerimizi dijital platformda en iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapmaya devam ettik. Butik bir ajans olarak başlayıp şu anda tam hizmet reklam ajansı olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam etmenin gururunu yaşıyoruz.
tr_TRTurkish
de_DEGerman tr_TRTurkish